Awans - dla Twojej firmy
 
 
Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, Ty zadbaj o własny biznes!
- bezpieczeństwo powierzonych danych (certyfikat SSL)
- dyskrecja personelu
 
 

Kontakt

Biuro Rachunkowe "Awans"
ul. Orla 10/12 lok. 18, II piętro
95-200 Pabianice

tel. 517 405 830
biuro@awansbiuro.pl
napisz do nas
 

O nas

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę księgowo - podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i dowolnej formie prawnej.

 

Naszą dewizą jest  by nasze usługi były świadczone w sposób profesjonalny i przyjazny.  Zakres i warunki współpracy dostosowujemy  się do indywidualnych oczekiwań Klienta.

 

Oferujemy Państwu doradztwo w opracowaniu pełnej dokumentacji dla potrzeb księgowości, kadr i płac. Reprezentujemy Klientów przed urzędami podczas kontroli.

 

Potwierdzeniem posiadanych  uprawnień do prowadzenia usług księgowych jest certyfikat wydany przez Ministerstwo Finansów – nr zezwolenia 38519/2010

Anna Wlazło
właściciel biura
+48 517 405 830
anna.wlazlo@epic.pl

certyfikaty

 

 

Kilkunastoletnie doświadczenie na stanowisku głównej księgowej, kilkuletnie w zakresie rozliczania projektów UE, ukończone studia wyższe na kierunku ekonomicznym, studia podyplomowe na dwóch kierunkach z zakresu rachunkowości i przedsiębiorczości i szereg kursów podnoszących kwalifikacje, w tym księgowe, kadrowe, informatyczne, z zakresu zamówień publicznych, zarządzania finansowego, strategicznego, zarządzania projektami  (certyfikat PRINCE2), rozliczania środków UE etc.

 
 
 
Napisz do nas
Wypełnij wszystkie pola
Wyślij wiadomość