Awans - dla Twojej firmy
 
 
Będziemy pamiętać za Ciebie,
Ty myśl o sprawach ważniejszych!
- przypomnimy o ważnych terminach
- dopilnujemy ważnych płatności
 
 

Kontakt

Biuro Rachunkowe "Awans"
ul. Orla 10/12 lok. 18, II piętro
95-200 Pabianice

tel. 517 405 830
biuro@awansbiuro.pl
napisz do nas
 

Misja

Indywidualne podejście do klienta

Współpraca z Klientem jest dla nas procesem długofalowym, którego celem jest zagwarantowanie stabilności, poczucia komfortu i bezpieczeństwa.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, rozpoznajemy specyfikę funkcjonowania jego firmy, jego potrzeby i wymagania. Dzięki temu łatwo nawiązujemy ścisłą współpracę, która umożliwia Klientowi osiągnięcie sukcesu w prowadzonej przez niego działalności.

Wszechstronność i profesjonalizm

Jesteśmy w stanie przeprowadzić Klienta przez wszystkie etapy rozwoju firmy – począwszy od koncepcji tworzenia, poprzez rejestrację, opracowanie procedur działania oraz wsparcie bieżącej działalności.

Posiadamy zezwolenie kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów, wszystkie zatrudnione osoby posiadają dyplomy uczelni ekonomicznych, kilkunastoletnie doświadczenie w pracy na samodzielnych stanowiskach księgowych. Cały czas podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu specjalistycznych szkoleniach.

Nowoczesność i bezpieczeństwo

Oddajemy Państwu panel komunikacyjny, który w sposób bezpieczny i szybki pozwala na wyminę informacji, daję Państwu stały dostęp on line do powierzonych nam dokumentów

Klientom oferujemy pełną dyskrecję, bezpieczne przechowywanie dokumentów, bezpieczeństwo przesyłania i przechowywania powierzonych danych.
Dodatkowym gwarantem bezpieczeństwa świadczonych przez nas usług jest polisa ubezpieczeniowa OC.

Efektywność działania, bezpieczeństwo, mobilność  i szybkość reakcji jest podstawowym kryterium realizacji naszej misji.

Z troską o najsłabszych

Kochamy własne dzieci, bo wiemy że troska o ich szczęście jest naszym najważniejszym obowiązkiem. Stworzyć dom jednak często bywa trudniej niż go wybudować. Z potrzeby pomagania tym którzy zostali pozbawieni radości życia w pełnej rodzinie, współpracujemy z fundacją „Happy Kids” prowadzącą działalność w zakresie tworzenia i prowadzenia Rodzinnych Domów Dziecka oraz wspierania rodzin zagrożonych utratą praw rodzicielskich.

zobacz stronę fundacji

"…bez pełnego szczęśliwego dziecięctwa całe życie jest kalekie..."

Janusz Korczak

 
 
 
Napisz do nas
Wypełnij wszystkie pola
Wyślij wiadomość